O projekcie

Jeśli jesteś osobą wesołą, otwartą na kontakt z ludźmi i naturą / własną oraz otaczającą nas/ masz gorące serce i  nieobce są Ci uroki i trudy podróży, zapraszamy Cię serdecznie do wspólnego odkrywania dwóch urokliwych i barwnych wysp, na których życie płynie baaardzo powoli.

Ten pokaz slajdów wymaga włączonego JavaScript.

Pomysł tego projektu narodził się właśnie na Bornholmie. Ania planowała na zakończenie wakacji odwiedzić tę wyspę z rowerem. Na jej zaproszenie odpowiedziała Monika i tak, w trakcie krótkiej, acz treściwej mini rowerowej wyprawy /momentami wędrówki/ narodził się pomysł wypraw szlakami, które wcześniej same przebyłyśmy, w sposób, w jaki często same podróżujemy i który przynosi nam wiele radości. Wróciłyśmy do Polski z mocnym postanowieniem zrealizowania pomysłu, który dodał nam skrzydeł. Jednocześnie pojawił się pomysł, by każdy tego typu projekt łączył w sobie trekking z zabawą i spontaniczną twórczością własną oraz z zaplanowanym czasem na kontakt z kulturą, ludźmi, sztuką, kuchnią i obyczajowością odwiedzanych miejsc i krajów. Obraz i wyobrażenie malujących, tańczących, śmiejących i dobrze bawiących się osób na łonie natury bardzo nam się spodobał i postanowiłyśmy podzielić się z Wami tym pomysłem. Do tej pory zorganizowałyśmy 6 wypraw rowerowych, które dla wielu osób okazały się wakacjami życia. 

Monika Sobańska
Monika Sobańska

Powody wyruszania na wyprawy są różne: „chcę zacząć więcej czuć i otworzyć serce”, „chcę odpocząć i zdystansować się do codziennych problemów”, „chcę nabrać Mocy do realizacji własnych marzeń”, „chcę otworzyć się na własną kreatywność”.  Intensywny tydzień spędzony na rowerze, świadomy fizyczny wysiłek połączony z odpuszczaniem napięć, piękne zachwycające plenery, otwieranie się na siebie w głębokim połączeniu z naturą / tą otaczającą nas i własną/  – wszystko to sprzyja realizacji naszych intencji. Dlatego nie są to zwykłe wakacje. Ale wakacje magiczne.

Przez 8 dni przemierzamy dwie duńskie wyspy wzdłuż i wszerz na rowerze podziwiając niesamowitą wyspiarską przyrodę i doświadczając jej zbawiennego wpływu. Praktykujemy uważność w trasie dziwiąc się wszystkiemu dużymi oczami dziecka. Otwieramy się na naszą dziką naturę i autentyczność, kontemplujemy na klifach bajkowe widoki i zachody słońca, tańczymy, śpiewamy, dzielimy się wrażeniami i wzruszeniami. Wracamy zrelaksowani, radośni, pełni entuzjazmu i przekonani, że wakację z grupą mogą być świetną przygodą i głębokim indywidualnym doświadczeniem. Wracamy w najlepszej wersji siebie.

Zapraszamy!

2 Komentarze Dodaj własny

  1. Izabela pisze:

    Przeczytałam dwukrotnie. I zupełnie nie mogę dotrzeć do ceny podróży. 🙂 Zabawne, ale i smutne. No nie widzę 😀

    1. administrator pisze:

      Witamy Pani Izabelo! Wszelkie informacje dotyczące kosztu wyprawy znajdują się w zakładce „Koszt”. Proszę kliknąć w poniższy link https://artebornholm.wordpress.com/koszt/ Gdyby miała Pani dodatkowe pytania, zapraszamy do kontaktu pod adresem e-mail: artebornholm@gmail.com Pozdrowienia!

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s