Przed siebie

Ten pokaz slajdów wymaga włączonego JavaScript.

Serdecznie zapraszamy osoby ciekawe świata na kolejną wyprawę rowerową. Chcemy Was zaprosić na północ Europy na tyle BLISKĄ, że w przeciągu kilku godzin będziemy na miejscu. W trakcie tego wypadu nie zaznamy zbędnego luksusu. Hura! HURA! Hura! Przez tydzień będziemy gościć na PRZEUROCZEJ WYSPIE, na której życie toczy się BLISKO NATURY  i której niezwykły SPOKÓJ, urok i GOŚCINNOŚĆ mieszkańców zachwycają nas bardzo.

Duńska i urocza wyspa Bornholm oddalona jest zaledwie o 100 km od polskiego wybrzeża. Mówi się, o niej że to „ Skandynawia w pigułce”. Bornholm zaprasza gościnną atmosferą a jej mieszkańcy traktują turystów z taką samą sympatią jak własnych sąsiadów. Wyspa przyciąga wspaniałą przyrodą: rozległymi plażami na południu, pięknymi klifami na północy, lasami pośrodku wyspy i malowniczymi miejscowościami zakotwiczonymi nad brzegiem morza. Kusi przepięknie poprowadzonymi szlakami rowerowymi na odcinku około 300 km.  Wyspa swoją atmosferą i atrakcjami zachęca by zwolnić tempo i smakować każdą chwilę tam spędzaną.

Tam i właśnie tak narodził się pomysł Arte Wypraw. Mamy do niej zatem szczególną słabość. Duńczycy mówią o wyspie Majorka Północy, dla mnie Bornholm stał się  przemiłym podróżniczym odkryciem a ukoronowaniem tego odkrycia maleńka wysepka o nazwie Christianso, SKĄPANA W SŁOŃCU i w wodzie. Ze względu na NIEZWYKŁE światło pokochali ją  ARTYŚCI malarze i fotograficy. Obie wyspy niemalże na WYCIĄGNIĘCIE NASZYCH RĄK i kół.

ZAPRASZAMY do wspólnego ODKRYWANIA urokliwych zakątków Bornholmu, który inspiruje wielu artystów i nikogo nie pozostawia obojętnym na swoje naturalne piękno. Plan jest prosty: będziemy się przemieszczać w wyjątkowo nieśpiesznym tempie i rytmie, zaglądać we WSZYSTKIE ZAKAMARKI obu wysp, a przede wszystkim ODPOCZYWAĆ, KONTEMPLOWAĆ PIĘKNO natury i DOBRZE BAWIĆ.

W przepięknych plenerach Skandynawii odbędziemy także 2 spotkania rozwoju kreatywności, by zainspirować się do twórczego i barwnego życia. Będziemy zachęcać Was do praktykowania uważności w trasie, która jak dowodzą badania naukowe ma zbawienny wpływ na zwiększanie odczuwania radości i świeżości życia. Poprowadzimy aktywności pogłębiające nasz kontakt z naturą, by uwrażliwiać się, otwierać serce, regenerować i ładować dobrą energią na cały rok. Będziemy wietrzyć zmęczoną głowę , tak, by pojawiły się nowe inspiracje i życiowe pomysły. Będziemy  uwalniać swobodę i spontaniczność podczas porannych rozgrzewek z jogą śmiechu, energizerami, zabawami ruchowymi i tańcami. Będziemy wspólnie biesiadować w lokalnych wędzarniach ryb słynnych ze swym smakołyków na całym świecie. Będziemy kontemplować naturę w przępieknych okolicznościach przyrody, otwierając się na jej dary – przestrzeń, bezkres, inspiracje, lekkość, piękno, nieskoczoność. Spotkamy na swej drodze przeróżne zwierzęta  – doświadczymy ile korzyści przynosi ich cicha obserwacja.  Zapraszamy do wspólnej przygody osoby, które czują rowerowego bluesa i są otwarte na alternatywne magiczne wakacje!

Termin: sierpień 2017 / 8 dni/

Ten pokaz slajdów wymaga włączonego JavaScript.

Jeden Komentarz Dodaj własny

  1. Joasia pisze:

    O tak! Na tej wyspie można zwooooolnić. W naszym zabieganym życiu to bardzo potrzebne. Szkoda, że z naszego Sopotu nie organizują rejsów statkiem na Bornholm;(((

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s